person_outline

EN FI FR DE IT PL PT ES SV TR

Filtruj i wyszukaj

słowo kluczowe

Cel

Obszar programu nauczania

Zakres wieku uczniów

Autor

Szkolenie z samoobsługi

Dodatkowe informacje

Cel:
Dobre samopoczucie ucznia, umiejętności niezależne / życiowe
Zakres wieku uczniów:
2, 25
Obszar programu nauczania:
Nie powiązane
Okres roku:
Cały rok
Opis krok po kroku, w tym działania, które należy opracować w celu przygotowania i wdrożenia:
Zamierzasz skorzystać z naszej aplikacji, która ma na celu ułatwienie szkolenia „Self Care Skills”, które jest podstawową potrzebą naszych uczniów i jedną z najtrudniejszych do opanowania grup umiejętności. Zawiera umiejętności „Mycie rąk”, „Kąpiel”, „Szczotkowanie zębów” i „Szkolenie w toalecie”, a jego użycie jest niezwykle proste. Jego konstrukcja jest tak prosta, jak to tylko możliwe, a żadne pismo nie jest używane przez niepiśmiennych ludzi. Nasza aplikacja znajduje się w zestawie i została przygotowana na platformy Windows oraz Android i jest przeznaczona do użytku zarówno na smart boardach, jak i tabletach / smartfonach. Wszystkie zdjęcia w naszej aplikacji zostały wydrukowane w kolorze i zalaminowane. W ten sposób zapewniono długowieczność naszych kart. Dzięki tym kartom nauczyciel będzie miał możliwość oceny i powtórzenia kroków, których uczeń nauczył się zarówno z tabletu / smartfona, jak i inteligentnej tablicy.
Zasoby, które należy wykorzystać, w tym zasoby ludzkie, materiały i przestrzenie:
Zamierzasz skorzystać z naszej aplikacji, która ma na celu ułatwienie szkolenia „Self Care Skills”, które jest podstawową potrzebą naszych uczniów i jedną z najtrudniejszych do opanowania grup umiejętności. Zawiera umiejętności „Mycie rąk”, „Kąpiel”, „Szczotkowanie zębów” i „Szkolenie w toalecie”, a jego użycie jest niezwykle proste. Jego konstrukcja jest tak prosta, jak to tylko możliwe, a żadne pismo nie jest używane przez niepiśmiennych ludzi. Nasza aplikacja znajduje się w zestawie i została przygotowana na platformy Windows oraz Android i jest przeznaczona do użytku zarówno na smart boardach, jak i tabletach / smartfonach. Wszystkie zdjęcia w naszej aplikacji zostały wydrukowane w kolorze i zalaminowane. W ten sposób zapewniono długowieczność naszych kart. Dzięki tym kartom nauczyciel będzie miał możliwość oceny i powtórzenia kroków, których uczeń nauczył się zarówno z tabletu / smartfona, jak i inteligentnej tablicy.
Trudności napotkane podczas implementacji:
Zamierzasz skorzystać z naszej aplikacji, która ma na celu ułatwienie szkolenia „Self Care Skills”, które jest podstawową potrzebą naszych uczniów i jedną z najtrudniejszych do opanowania grup umiejętności. Zawiera umiejętności „Mycie rąk”, „Kąpiel”, „Szczotkowanie zębów” i „Szkolenie w toalecie”, a jego użycie jest niezwykle proste. Jego konstrukcja jest tak prosta, jak to tylko możliwe, a żadne pismo nie jest używane przez niepiśmiennych ludzi. Nasza aplikacja znajduje się w zestawie i została przygotowana na platformy Windows oraz Android i jest przeznaczona do użytku zarówno na smart boardach, jak i tabletach / smartfonach. Wszystkie zdjęcia w naszej aplikacji zostały wydrukowane w kolorze i zalaminowane. W ten sposób zapewniono długowieczność naszych kart. Dzięki tym kartom nauczyciel będzie miał możliwość oceny i powtórzenia kroków, których uczeń nauczył się zarówno z tabletu / smartfona, jak i inteligentnej tablicy.
Oficjalna strona dla dobrej praktyki:
tetaton.com
Zaloguj się by dodać komentarz

partner

 

Wsparcie Komisji Europejskiej dla powstania tej publikacji nie oznacza poparcia dla treści, które odzwierciedlają jedynie poglądy autorów, a Komisja nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystanie informacji w niej zawartych. 

Brak połączenia z internetem