person_outline

EN FI FR DE IT PL PT ES SV TR

Filtruj i wyszukaj

słowo kluczowe

Cel

Obszar programu nauczania

Zakres wieku uczniów

Autor

Opracowanie środowiska edukacyjnego dla autystycznych studentów i stworzenie pokoju integracji sensorycznej

Aby stworzyć sensoryczną klasę integracyjną dla naszych autystycznych studentów, którzy mają trudności w organizowaniu, rozumieniu i interpretowaniu informacji sensorycznych, organizowanie Centrum Edukacyjnego dla Dzieci Autyzmu (ACEM) w naszej szkole w sposób najlepiej odpowiadający potrzebom naszych uczniów.

Pobierz załączniki:

Dodatkowe informacje

Cel:
Obejmuje szkołę / społeczeństwo, dobre samopoczucie uczniów, umiejętności niezależne / życiowe, komunikację społeczną
Zakres wieku uczniów:
7, 14
Obszar programu nauczania:
Nie powiązane
Okres roku:
Cały rok
Opis krok po kroku, w tym działania, które należy opracować w celu przygotowania i wdrożenia:
PLANOWANIE • Postanowiliśmy stworzyć najbardziej odpowiednie środowisko dla naszych uczniów, spotykając się po raz pierwszy w środowisku edukacyjnym. Zgodnie z tym zamkniemy korytarz, podłogi naszych korytarzy i klas zostaną pokryte matami tatami, nasze sale będą wyposażone w odpowiednie szafki z materiałami, zamówienia uczniów zostaną odnowione na stołach nauczycielskich i szafkach, kermy będą wykonane na naszym w imieniu naszego działu i niezbędnych materiałów edukacyjnych zostaną nabyte. tydzień świadomości zostanie zorganizowany w kermes. • Ogłaszamy nasz projekt za pośrednictwem mediów społecznościowych i staramy się dotrzeć do dawców-wolontariuszy. • Będziemy połączeni z uniwersytetami. • Spotkanie z gminą Ereğli w zakresie pokrycia podłóg. • skontaktuje się z okręgową Dyrekcją Pomocy Społecznej w Ereğli w celu zamknięcia rzeki. ZASTOSOWANIE District Urząd Gminy Ereğli wykonał drzwi PCV do zamknięcia korytarza.  Gmina Ereğli zajęła piętro i podłogę jako wykładzina naszych korytarzy i klas.  Rodziny, z którymi związaliśmy się w Istambule, zostały umieszczone w zespole 2 solidnie narysowanej fasoli, która była odpowiednia dla autystycznych studentów dla każdego z naszych uczniów przez Şaziye Birinci i jego żonę.  Cieszymy się również, że możesz zmobilizować swoje zmysły, zbierając pieniądze za pomocą naszej monety, zbierając pieniądze krok po kroku od Scorpion First, basenu społecznościowego 18, basenu z piaskiem, poduszek gimnastycznych, kolorowych koszy 1000 , do montażu na ścianie doniczka i piłki, gra w kręgle o rozmiarach Jumbo, trampolina, gra 10-arm-ring, skuter 5.  Uczniowie z Istanbul City University childrenXCHARXs wysłali materiały szkoleniowe 3, które zrobili podczas lekcji projektowania materiałów.  Wykonaliśmy niezbędne szafki z materiałami na nasze zajęcia z pewną ilością kemestenów zarobionych w naszej szkole.  Nasze konie kołysały końmi, huśtawkami i ściankami wspinaczkowymi dla naszej integracji sensorycznej z niektórymi kwotami, które zarobiliśmy w naszej szkole.
Zasoby, które należy wykorzystać, w tym zasoby ludzkie, materiały i przestrzenie:
Koordynator koordynujący wydarzenie skorzysta z odpowiedzialnego administratora, nauczycieli edukacji specjalnej, rodziców uczniów i obywateli filantropijnych. Obszar działania to klasa i korytarz dla specjalnej edukacji szkoły. Materiał to basen kulowy, huśtawka, tor równowagi, ścianka wspinaczkowa, materac tatami i różne materiały szkoleniowe.
Trudności napotkane podczas implementacji:
Nieodnalezienie zasobów materialnych na wyposażenie sprzętowe, gdy planowana jest aplikacja, będzie poważnym problemem. Kolejnym problemem będzie przekazanie tego samego rodzaju świadczeń, które pomocnicy będą mieli do naszej szkoły. Wyposażenie obszaru korytarza w kolorowe i zabawne materiały i zabawki może spowodować, że uczeń nie wejdzie ponownie na zajęcia.
Oficjalna strona dla dobrej praktyki:
http://ereglitokiilkokulu.meb.k12.tr
Zaloguj się by dodać komentarz

partner

 

Wsparcie Komisji Europejskiej dla powstania tej publikacji nie oznacza poparcia dla treści, które odzwierciedlają jedynie poglądy autorów, a Komisja nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystanie informacji w niej zawartych. 

Brak połączenia z internetem